Õppekorraldus‎ > ‎

Rühmatunnid

Rühmatundide tunniplaan ja rühmad.

Esmaspäev




12.40-13.20Noodiõpe 1 O+MAnne Kann230
 13.25-14.10
Noodiõpe 1 K
Inga Rand
Kahtla PK

14.30-15.10Noodiõpe 2Anne Kann230

16.00-16-40Noodiõpe 4Anne Kann230





Teisipäev



 12.40-13.20Noodiõpe 1 O Anne Kann 230 
 15.10-15.50Muusikalugu 4 Merilin Nõu230
 15.00-15.40 Noodiõpe 2 Inga Rand 234 
 15.50-16.30 Noodiõpe 3 Inga Rand 234 
 16.00-16.40 Noodiõpe 5 ja 6Anne Kann 230 

16.40-17.20Muusikalugu 1Merilin Nõu234

17.20-18.00Noodiõpe 7Anne Kann230





Kolmapäev



 13.20-14.00Noodiõpe 1 MAnne Kann Muhu PK 
 14.14-15.00
Nooviõpe 1 K
Inga Rand
Kahlta PK
 14.20-15.00 Noodiõpe 2 M Anne Kann Muhu PK  

16.10-16.50Muusikalugu 2Merilin Nõu234

16.50-17.30Muusikalugu 5Merilin Nõu234

16.50-17.30Noodiõpe 4Anne Kann230





Neljapäev



 15.00-15.40 Noodiõpe 2 Inga Rand 234 
 15.40-16.20 Noodiõpe 3 Inga Rand 234 
 15.40-16.20 Noodiõpe 5 ja 6Anne Kann 230 

16.20-17.00Muusikalugu 3Merilin NõuOG muusikakl

16.20-17.00Noodiõpe 7Anne Kann234

16.30-17.30EelklassInga Rand230






Rühmade nimekirjad

Eelklass
Õp. Inga Rand

Mihkel Nõu
Sander Nõu
Merilee Niits
Renate Viil
Alissa Vaher
Emma Liis Leidas
Vanessa Jõeäär
Oliver Laul
Castor Leon Võting
Roosi Kelder
Mirjam Kana
Hanna Loree Miilits
Karl Allikmaa
Trävis Preitof
Olivia Vahter

Noodiõpe 1 Orissaare
Õp. Anne Kann


Kätrin Kuuder
Henri Laidmaa
Lagle Levit
Lisell Laul
Melissa Rei
Kaisa Trull
Karolin Tüür
Carola Viljaste
Noodiõpe 1 Muhu
Õp. Anne Kann

Anete Kindel
Silver Kindel
Rasmus Saarkoppel
Robert Sepping
Anni Toomsalu
Noodiõpe 1 Kahtla
Õp. Inga Rand

Olivia Valk
Märten Toompuu
Marta Link
Kristin Zenkevics
Eliis Isabella Cleghorn
Lauren Hailey Cleghorn

Noodiõpe 2
Õp. Inga Rand

Meele Kelder
Eva Kätliin Leidas
Arabella Peedu
Merrit Püssim
Oskar Joosep Metsla
Adeele Mölder
Bretlyn Rattur

Noodiõpe 2 M
Õp. Anne Kann

Kätrin Kaunimäe
Krisete Keinast
Anni Nurmberg
Sonja Sepping
Iris Sepping
Mia Tüür
Margaret Kaasik
Meribel Veskimeister

Noodiõpe 3
Õp. Inga Rand

Silver Ots
Katrin Linde
Ilmar Vidres Kütt
Eduard Lauge
Roland Nõu
Mia Krete Ottis
Katriin Rannaäär
Krislin Marii Ottis
Anete Aus
Sandra Leht
Karolina Kaljuste




Noodiõpe 4
Õp. Anne Kann


Eliis Kurvits
Robert Pihl
Hanna-Liis Zenkevitcs
Celina Vaible
Olev Mattias Sünter

Noodiõpe 5 ja 6
Õp. Anne Kann

Ardi Kald
Kätriin Kald
Brita Ligi
Meikel Särev
Saara Kärner
Gregor Andreas Amelkin
Kaur Kurg
Hedina Madisson
Tormi Joonatan Metsla
Juho Jakob Sünter

Noodiõpe 7
Õp. Anne Kann


Joonatan Johanson
Karolina Nõu
Hiie-Helena Sünter
Liisa-Katariina Sünter
Muusikalugu 1
Õp. Merilin Nõu

Olev Mattias Sünter
Krislin Marii Ottis
Mia Krete Ottis
Sandra Leht
Anete Aus
Silver Ots
Kirsika Rei
Katriin Rannaäär


Muusikalugu 2
Õp. Merilin Nõu

Robert Pihl
Celina Vaible
Hanna-Liis Zenkevitcs
Karolina Kaljuste

Muusikalugu 3
Õp. Merilin Nõu

Eduard Lauge
Hedina Madisson
Tormi Metsla
Ardi Kald
Juho Jakob Sünter
Eliis Kurvits
Muusikalugu 4
Õp. Merilin Nõu

Gregor Andreas Amelkin
Kätriin Kald
Saara Kärner
Meikel Särev
Liisa Katariina Sünter
Brita Ligi
Kaur Kurg
Muusikalugu 5
Õp. Merilin Nõu

Joonatan Johanson
Karolina Nõu
Hiie Helena Sünter

Comments