Õpetajad ja abipersonal

Showing 18 items
NimiAmet/erialaTelefonE-mail
Sort 
 
Sort 
 
Sort 
 
Sort 
 
NimiAmet/erialaTelefonE-mail
Anne Kann laul, lauluansambel, solfedžo, muusikalugu 5665 6767 annekann@gmail.com 
Anneli Oidekivi-Saaremäel viiul 59028021 anneli.oidekivi@gmail.com 
Helen Aasmaa üldklaver 5347 8017 helenaasmaa@gmail.com 
Inga Rand eelklass, solfedžo, poisteansambel 5553 9727 inga.rand@gmail.com 
Ingrid Jäe koristaja 5348 5681 ingridjae@hotmail.com 
Kairit Levit klaver 5665 3437  kairit.levit7@gmail.com 
Karlis Saar trompet, kornet, metsasarv, althorn, eufoonium, tromboon, tuuba, Orissaare Brass 522 7961 karlis.saar@gmail.com 
Karmo Maandi kitarr 5557 7521 karmomaandi@gmail.com 
Martti Nõu direktor, kitarr, basskitarr, bänd 564 58185 marttinou@gmail.com 
Merilin Nõu muusikalugu, kontsertmeister 566 45385 merilinnou@gmail.com 
Monika Kipper kontsertmeister 510 0222  monikakipper@gmail.com 
Õie Pärtel kandled, klarnet, rahvalik akordion, rahvamuusika ansambel 5666 9438 o.partel@gmail.com 
Raino Kubjas saksofon, klarnet 5615 3188 raino.kubjas@mail.ee 
Riina Juul viiul, tšello, kontrabass, keelpilliansambel 5851 8265 riinajuul@gmail.com 
Sirje Roomet-Päärmann akordion 5558 2037  
Tambet Tamm kitarr, löökriistad 5647 6689 tambet.tamm.001@mail.ee 
Tiina Sünter klaver, üldklaver, klarnet, kontsertmeister 511 2998 tiina.synter@gmail.com 
Vello Suigussaar kitarriring täiskasvanutele +37253999085 Veltz94@gmail.com 
Showing 18 items