Merilin Nõu

Töötan Orissaare Muusikakoolis üldklaveri ja muusikaloo õpetajana ning kontsertmeristrina alates septembrist 2011. Hetkel olen lapsepuhkusel, kuid plaanin muusikakooli õpetajate ridades tagasi olla alates sügisest 2013.

Olen abielus, peres kasvab hetkel veel kaks last - tütar Karolina ja poeg Mihkel. Peagi on lisandumas veel üks laps, tõenäoliselt poeg.

Merilin Nõu
Haridustee

Haridustee algas Tallinnas, õppisin Tallinna 21. keskkoolis muusikaeriklassis ja Narva mnt. Muusikakoolis (praegune Tallinna Muusikakool) klaverit.
Peale 9. klassi ja muusikakooli lõpetamist astusin Georg Otsa nimelisse Muusikakooli, kus erialaks oli koorijuhtimine, kuid lisaerialaks klaver.
Muusika- ja teatriakadeemias õppisin samuti koorijuhtimist ja klaverit. Selle lõpetasin aastal 2002. 2003 aastal lõpetasin sama õppeasutuse muusikapedagoogika erialal.

Lisaks olen õppinud Estonian Business Schoolis rahvusvahelist ärikorraldust magistrantuuris, kuid see on praegu lõpetamata.

Töökogemus
Olen töötanud Tallinna Tondiraba Keskkoolis muusikaõpetajana, Pirita-Kose lasteaias ja Tallinna Kaarlikese lasteaias muusikaõpetajana ning Meero laulustuudios lauluõpetajana
Kolm aastat juhtisin Tallinnas Lastekeskus Marakat (mängutuba, sünnipäevakeskus, huviringid), kus ühtlasi olin ka beebikooli ja erinevate huviringide juhendaja.

Olen juhatanud erinevaid koore. Tallinna Jaani koguduse lastekoori, tütarlastekoori ja kammerkoori. Tallinna Kaarli koguduse lastekoori ja tütarlastekoori.
Praegu olen ka abidirigent Horele koori juures.
Comments