Rühmatunnid

2019/2020 noodiõpetuse ja muusikaloo tunniplaan ning rühmade nimekirjad

Noodiõpetus

Esmaspäev

  • 13.40-14.20 1a rühm (õp. Anne Kann)
  • 15.00-15.40 2 rühm (õp. Anne Kann)
  • 15.40-16.20 6 ja 7 rühm (õp. Anne Kann)
  • 16.20-17.00 5 rühm (õp. Anne Kann)

Teisipäev

  • 13.00-13.40 1a rühm (õp. Anne Kann)
  • 13.40-14.20 1b rühm (õp. Anne Kann)
  • 14.15-15.00 1c rühm (õp. Inga Rand) Kahtlas
  • 15.20-16.00 3a rühm (õp. Anne Kann)
  • 16.00-16.40 4 rühm (õp. Anne Kann)

Kolmapäev

  • 14.30-15.10 2 rühm (õp. Anne Kann)
  • 15.40-16.20 3b rühm (õp. Inga Rand)
  • 17.00-17.40 6 ja 7 rühm (õp. Anne Kann)
  • 17.00-17.40 Eelklass (õp. Inga Rand)

Neljapäev

  • 13.20-14.00 1c rühm (õp. Inga Rand) Kahtlas
  • 13.30-14.10 1b rühm (õp. Anne Kann)
  • 14.15-15.00 3b rühm (õp. Inga Rand) Kahtlas
  • 15.40-16.20 3a rühm (õp. Anne Kann)
  • 16.20-17.00 4 rühm (õp. Anne Kann)
  • 17.00-17.40 5 rühm (õp. Anne Kann)

Noodiõpetus rühmad

1a rühm (õp. Anne Kann)

  1. Andreas Vahter
  2. Birgita Uustalu
  3. Hanna-Loree Miilits
  4. Hiie Kärner
  5. Joosep Metsaalt
  6. Lisett Kaasik
  7. Mirjam Kana
  8. Mirjam Vilto

1b rühm (õp. Anne Kann)

  1. Castor Leon Võting
  2. Frida-Johanna Laks
  3. Mia-Sylvia Laks
  4. Mihkel Nõu
  5. Ott Tarvis
  6. Roosi Kelder
  7. Saimon Särev
  8. Triinu Kärner

1c rühm (õp. Inga Rand)

  1. Kareli Aunbaum
  2. Kendra Aunbaum
  3. Marin Pärnasalu
  4. Remy Pauline Kavanagh
  5. Robin Alexandra Kavanagh
  6. Roosi Koppel

2 rühm (õp. Anne Kann)

  1. Alissa Vaher
  2. Brenda Miil
  3. Emma Liisi Leidas
  4. Janek Koppel
  5. Joann Kärner
  6. Katre Antonov
  7. Kristo Väljaots
  8. Merilee Niits
  9. Olivia Vahter
  10. Rasmus Saarkoppel
  11. Roosi Rohtlaan
  12. Trävis Preitof
  13. Henri Laidmaa

3a rühm (õp. Anne Kann)

  1. Anete Kindel
  2. Anni Toomsalu
  3. Carola Viljaste
  4. Kaisa Trull
  5. Karolin Tüür
  6. Kätrin Kuuder
  7. Lagle Levit
  8. Lisell Laul
  9. Melissa Rei
  10. Nenna Luise Mahlak
  11. Piibe-Lii Rand
  12. Robert Sepping

3b rühm (õp. Inga Rand)

  1. Eliis Isabel Cleghorn
  2. Kristin Zenkevics
  3. Marta Link
  4. Märten Toompuu
  5. Olivia Valk

4 rühm (õp. Anne Kann)

  1. Anni Nurmberg
  2. Arabella Peedu
  3. Bretlyn Rattur
  4. Eva Kätliin Leidas
  5. Kätrin Kaunimäe
  6. Krisete Keinast
  7. Margaret Kaasik
  8. Meele Kelder
  9. Meribel Veskimeister
  10. Oskar Joosep Metsla
  11. Sonja Sepping

5 rühm (õp. Anne Kann)

  1. Anete Aus
  2. Ilmar Vidres Kütt
  3. Iris Sepping
  4. Karoliina Kaljuste
  5. Krislin Marii Ottis
  6. Mia Krete Ottis
  7. Olev Mattias Sünter
  8. Sandra Leht

6 ja 7 rühm (õp. Anne Kann)

  1. Ardi Kald
  2. Hanna-Liis Zenkevitcs
  3. Juho Jakob Sünter
  4. Rainer Rinderberg
  5. Robert Pihl
  6. Hedina Madisson

Muusikalugu

Teisipäev

  • 15.20-16.00 - Muusikalugu 2 (õp. Tiina Sünter)

Kolmapäev

  • 16.20-17.00 Muusikalugu 1 (õp. Tiina Sünter)
  • 17.40-18.20 Muusikalugu 4 (õp. Tiina Sünter)

Neljapäev

  • 16.20-17.00 Muusikalugu 3 (õp. Helen Aasmaa)
  • 16.20-17.00 Muusikalugu 5 (õp. Tiina Sünter)

Muusikalugu rühmad

Muusikalugu 1 (õp. Tiina Sünter)

  1. Anete Kindel
  2. Anni Toomsalu
  3. Carola Viljaste
  4. Eliis Isabel Cleghorn
  5. Henri Laidmaa
  6. Kaisa Trull
  7. Karolin Tüür
  8. Kätrin Kuuder
  9. Kristin Zenkevics
  10. Lagle Levit
  11. Lisell Laul
  12. Marta Link
  13. Melissa Rei
  14. Robert Sepping
  15. Rasmus Saarkoppel

Muusikalugu 2 (õp. Tiina Sünter)

  1. Anni Nurmberg
  2. Arabella Peedu
  3. Bretlyn Rattur
  4. Eva-Kätliin Leidas
  5. Krisete Keinast
  6. Kätrin Kaunimäe
  7. Margaret Kaasik
  8. Märten Toompuu
  9. Meele Kelder
  10. Meribel Veskimeister
  11. Olivia Valk
  12. Oskar Joosep Metsla
  13. Sonja Sepping

Muusikalugu 3 (õp. Helen Aasmaa)

  1. Anete Aus
  2. Ilmar Vidres Kütt
  3. Iris Sepping
  4. Katriin Rannaäär
  5. Krislin Marii Ottis
  6. Mia Krete Ottis
  7. Olev Mattias Sünter
  8. Sandra Leht

Muusikalugu 4 (õp. Tiina Sünter)

  1. Eliis Kurvits
  2. Hanna-Liis Zenkevics
  3. Hedina Madisson
  4. Karoliina Kaljuste
  5. Robert Pihl

Muusikalugu 5 (õp. Tiina Sünter)

  1. Ardi Kald
  2. Juho Jakob Sünter

Eelklass

Kolmapäev (õp. Inga Rand)

  • 17.00-17.40