Laulu- ja klaveriõpilaste kontsert Tornimäe rahvamajas

Post date: Apr 24, 2012 7:15:19 AM

Esmaspäeval ehk eile toimus Tornimäe rahvamajas muusikakooli laulu- ja klaveriõpilaste kontsert. Esinesid õpetajate Anne ja Kairiti õpilased. Meeleolu oli Tornimäe rahvamajas väga kevadine, sest keeruline oli leida kohta, kust vett laest alla ei tilkunud. "Looduse lähedus" ja "öko" on kuumad märksõnad tänapäeval ning Tornimäe rahvamaja käib ajaga kaasas.

Tornimäe publiku suur arv ei üllatanud kui arvestada seda, et suure osa publiku jaoks oli see alternatiiv koolis tunnis õppimisele. Kontsert ise sujus ilma suuremate viperusteta ja kõik esinejad, kes laval alustasid mõne teose esitamist, jõudsid oma esitusega ka lõpuni. Juhendajad elasid esinejatele nii väga kaasa, et lõpuks ei pidanud Anne enam vastu ja hakkas publiku seast kaasa laulma.

Tänud Tornimäe rahvamaja lahkele rahvale, kes lubasid võimendust ja mikrofone kasutada ning olid igati vastutulelikud nagu alati. Kontserti austas oma kohalviibimisega ka Pöide vallavanem Jüri Linde, kes tõi lilli ja suure karbi komme. Kuigi tegelikult oleks pidanud hoopis talle endale lilli ja komme kinkima, sest selgus, et tal oli samal päeval sünnipäev.

Kõik kuulajad kutsuti muusikakooli muusikat õppima, sest muusikakooli vastuvõtt ei ole enam mägede taga.

Pildil on Kairit, Raahel ja Meriliis

Kairit, Raahel, Meriliis

Publikut ja vett oli saalis kevadiselt palju.

Tornimäe rahvamaja publik