Orissaare Muusikakooli õpilased aitasid sisustada Tornimäel jõulukontserti

Post date: Dec 13, 2012 11:50:05 AM

Toredal maagilisel kuupäeval, 12.12.12 olime palutud oma kooli õpilastega esinema Tornimäe kultuurimajja. Kuna Pöide vallast on praegu muusikakooli õpilaste osakaal üsna suur (16 õpilast 64-st), siis oli lihtne pea ainult oma koduvalla laste lauludest-pillilugudest kava kokku saada. Kontsert tuli jõuluhõnguline - erinevate klassikaliste palade vahele mahtus ka jõululaule ja muusikapalu, ilmestamaks saabuvate pühade ootust.Kontsert algas lasteaaia laste esinemisega, millele järgnesidki muusikakooli õpilaste kavanumbrid.

Vasthäälestatud klaver kõlas hästi ning sellel esinesid suure lustiga Saara, Iris, Lissel, Maarja ja Riin. Viiulipalu esitasid Karolin ja Hell, väga kaunilt ja keskendunult esined kandlega Ann, lauljatest kuulsime Meriliisi, Raaheli, Saara, Irise, Irmeli ja Kerttu ilusaid lauluhääli. Kontsertmeistri rollis oli õp. Kairit Levit. Meie kava aitasid mitmekesistada Tornimäe noortekeskuse ja põhikooli tantsurühmad ning ansambel „Vokiratas“.

Kontsert kulges ladusalt kahe toreda päkapiku kaasabil, kes lõpuks kõiki saalis kommidega kostitasid ning esinejatele suure koti mandariinide ja maiustustega üle andsid.

Aitäh kõigile esinejatele, nende õpetajatele: Kairitile, Riinale ja Õiele, kes kõik andsid endast toreda panuse kontserdi õnnestumiseks.

Anne Kann

lauluõpetaja

Orissaare Muusikakooli õpilased esinemas Tornimäel
Tornimäe kontsert