Suur tänu Merje Vahula. Tere tulemast Merilin Nõu.

Post date: Sep 7, 2011 12:47:40 PM

Alates septembrist ei tööta enam muusikakoolis klaveriõpetaja Merje Vahula. Merje lahkus Orissaare Muusikakoolist omal soovil. Täna õpetab Merje noori pianiste Lihula Muusika- ja Kunstikoolis.Suur tänu Merjele Orissaares tehtud töö eest ja jõudu uues kohas.Merje lahkumisega tekkis väike auk muusikakooli jõudlusesse. Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem. Alates septembrist töötab muusikakoolis Merilin Nõu, kes hakkab poole kohaga tööle. Merilin hakkab õpetama muusikalugu ja üldklaverit. Lisaks hakkab ta mängima klaverisaateid õpilastele.Merilin lõpetas aastal 2002 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia koorijuhtimise erialal ja aastal 2003 sama kooli muusikapedagoogika erialal.

Merilin on töötanud Tallinna Tondiraba Keskkoolis muusikaõpetajana, Kaarlikese lasteaias muusikaõpetajana ja klaveriõpetajana, Pirita Kose lasteaias muusikaõpetajana, Meero laulustuudios lauluõpetaja.

Merilin on juhatanud Tallinna Jaani kiriku lastekoori, Tallinna Jaani kiriku tütarlastekoori, Tallinna Jaani kiriku kammerkoori ja Tallinna Kaarli koguduse lastekoori.

Meil on hea meel Merilini oma kollektiivis tervitada ja soovime talle edu.