Toomas Tuulik annetas muusikakoolile kontrabassi koti

Post date: Jun 12, 2016 7:28:27 AM

2015 aasta oktoobris toimus suur heategevuslik kontsert muusikakooli kontrabassi ostmiseks.

Kontsert õnnestus, annetustest koguti piisavalt raha ja muusikakoolile sai ostetud uus kontrabass. Sellel aastal sai sai see projekt veel ühe suure abilise. Kontrabassi on ju vaja transportida ka. Toimuvad orkestrite proovid ja esinemised. Hiljuti toimus Saaremaa Laulupidu. Iga kord on vaja kontrabass panna bussi või auto peale ja see on ohtlik pillile. Hooletu müks vastu pilli korpust või mõnda õrna kohta võib pilli rikkuda.

Ühel imelisel talvisel päeval astus üks härrasmees muusikakooli sisse ja tutvustas ennast ning ütles, et sa soovib muusikakooli kuulsale kontrabassile koti annetada. Tegemist oli legendaarse Eesti kotimeistriga, kelle nimi on Toomas Tuulik. Tänaseks on muusikakoolil konktrabassi kott käes ja aktiivses kasutuses. Tegemist on kotiga, mis on tehtud väga hea kvaliteediga: tugevad materjalid, palju lisataskuid, hästi paigutatud käepidemed jne.

Suur, suur ja veel suurem tänu Toomas Tuulikule selle suuremeelse teo eest.

Toomas on tagasihoidlik mees ja ütles, et ta ei soovi kuhugi pildi peale jääda.

Allpool on pilt uuest kontrabassi kotist.

Kellel on vaja tugevast materjalist ja funktsionaalset kotti enda pillile või õrnale tööriistale, siis minu käest saab Toomas Tuuliku kontakte.

Martti Nõu

direktor

Toomas Tuulik kontrabassi kott